Toidukaubad

UAB Naujasis Nevežis

Naujasis Nevežis on aktsiaselts, mis asutati Leedus, Kaunases 1991. aastal. 1993. aastal hakkasid firma omanikud uurima võimalusi hommikuhelveste tootmiseks. Firma spetsialistid, kes olid end kurssi viinud ettevõtte tehnoloogia ja seadmetega, töötasid välja programmi teraviljatoodete tootmiseks.

Pärast mitmeid analüüse, kuhu olid kaasatud kogenud konsultandid ja spetsialistid USA-st, Kanadast, Saksamaalt, Tšehhi Vabariigist ja teistest maadest, valiti välja Leedu tingimustele optimaalne lahendus teraviljatoodete tootmiseks. Projekt otsustati ellu viia ja hakata tootma tervislikke, täispuhutud teraviljast hommikusööke ja soolaseid näkse.

1995. aastal alustas ettevõte nelja erineva toote tootmist. Igal järgneval aastal laiendas ja täiendas ettevõte oma toodete sortimenti. Nüüdseks oli juba toote nimi "OHO" rahva hulgas saanud väga populaarseks.

Aastast 2007 toodab ettevõte alljärgnevaid tootegruppe:

  • hommikusöögid
  • vähese rasvasisaldusega kartulikrõpsud
  • soolased näksid
  • magusad maisihelbed
  • maisipulgad
  • teraviljast täidispadjakesed

Naujasis Nevežis toodab kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis kuuluvad tervislike toodete kategooriasse. Ettevõtte tehnoloogilise tootmise protsess ei tekita ümbritsevale keskkonnale jäätmeid ega reostust. Viimase aja tehnoloogilised uuendused võimaldavad toota rasvavabu ja säilitusaineteta tooteid. Samas säilib tootes kõrge toiteväärtus ja tervislikkus.


Oho! kodulehekülg:

www.nevezis.lt

Copyright © 2014 Maic Kaubanduse AS. Kõik õigused kaitstud.
Gurud.ee