1884. aastal pani Arvid Nordquist aluse perefirmale Arvid Nordquist H.A.B., kui avas poe Stocholmis, mis pakkus tarbijatele huvitavaid delikatesse nagu kohvi, parimad konservid, puuviljad, liha ja vein. Need olid parima kvaliteediga toiduained nii kodu- kui välismaistelt pakkujatelt.

See pood saavutas kiiresti reputatsiooni esmaklassilises teenindamises ja kvaliteedis. 1941 võttis Arvidi poeg Bengt juhtimise üle. Armastus kohvi vastu sai nüüd veelgi selgemaks ja Bengt töötas välja esimese kohvirösti, mille visiooniks oli pakkuda turu parimat preemiumkohvi. Arvid Nordquist H.A.B eesmärgiks sai pakkuda turu parimat kõrgkvaliteetset kohvi. Nii sündis kaubamärk Classic Koffee, mida ettevõte on sellest ajast saadik tootnud Stockholmi lähistel Solnas.

Täna on Bengti pojad Anders ja Erik need, kes tegelevad kohvi, kookide, veinide, oliivide ja kõige muu heaga, mis on sortimendis. Üldiselt on Arvid Nordquist`i Classic tulemus kolme generatsiooni kirest maiustuste vastu, täpsemalt aga kohvi vastu.

Maitsegarantii

Classic kohvis kasutatakse alati erinevate riikide kindlatest istandustest pärit kõrgeima kvaliteediga Arabica kohviubasid, olenemata varudest ja hinnast. Parimad kohvioad selekteeritakse mitmete proovimaitsmiste käigus ja röstitakse hoolikalt Arvid Nordquisti kohvitehases.

Selline protsess tagab kohvile muutumatu maitse ja välistab kvaliteedi kõikumise. Classic kohvi tootja andmetel ei anna ükski teine kohviröstija Euroopas samasugust maitsegarantiid.


Kõrge kvaliteet ja parim maitseelamus                                                                                                                                                                                  


Praeguseks kuulub Arvid Norquist H.A.B. toodete hulka üle kümne erineva kohvisordi, mille hulgast leiab iga kohvisõber endale meelepärase rösti ja jahvatusega kohvi. Kõik Classic kohvi pakendid on ökoloogilised.

Tänaseks päevaks on Classic kohv Rootsis ja ka teistes Põhjamaades leidnud laialdase tarbijaskonna. Kolme generatsiooni jooksul ehk juba algusaastatest saadik on perefirma tunnusjoonteks olnud kvaliteet ja traditsioon ning soov pakkuda parimat võimalikku kohvinaudingut ning tänu sellele on Classic olnud aastakümneid Rootsi kuningakoja poolt tunnustatud kohv.

Keskmine röst

See on meie klassik! Keskmine röst on kõige armastatum röstimise aste. Rikkaliku aroomiga, hästi balansseeritud ja täiuslik maitse.
Sobivad kohvikeetmise masinad
Elektrilised kohvikeetjad, presskann ja professionaalsed kohvimasinad.

Maitsesoovitus

Ärge hoidke valmiskeedetud kohvi kuumal liiga kaua. Peale pooletunnist seismist kohvi maitse ja aroom halvenevad.
Segage kohvi kannus enne serveerimist, kuna kõige kangem ja maitsvam kohv koguneb kohvikannu põhja ja peale. Hoidke kohvi pakendis ja asetage sulguriga õhukindlasse anumasse. Hapnik õhus lõhub kohvi aroomi.

Saadaval nii filtri-, masina- kui ka kannukohvina.                              


Classic kohv on Rootsi Kuningliku Õukonna ametlik varustaja!


Copyright © 2014 Maic Kaubanduse AS. Kõik õigused kaitstud.
Gurud.ee